Головна / Про компанию / Новини / SCANIA розкрити ХАРАКТЕРИСТИКИ НОВІТНІХ ЕЛЕКТРОГРУЗОВІКОВ

SCANIA розкрити ХАРАКТЕРИСТИКИ НОВІТНІХ ЕЛЕКТРОГРУЗОВІКОВ

26 Жовтня 2020

Впровадження великовантажного автомобілів, що працюють на поновлюваному біопаливі і гібридних електричних рішеннях, дозволило Данії стати однією з найбільш прогресивних країн в області екологічно чистого транспорту. Тепер тут також з’являються автомобілі з повністю електричною силовою установкою. Перший електрогрузовік Scania з передбачуваним запасом ходу до 140 км планується ввести в експлуатацію Coop в першому кварталі 2021 року. Дальність автономного ходу може бути розширена за рахунок швидкої зарядки, наприклад, при навантаженні або розвантаженні товарів.

«Зелений перехід в транспортному секторі йде занадто повільно», – каже Микола Бойсе, директор з логістики Coop Danmark. «Тому ми вирішили взяти на себе ініціативу, щоб прискорити розвиток і показати, що це можливо».

Завдяки практично безшумної роботі електромобілі ідеально підходять для міських розвозок. А для їх зарядки застосовується широко доступна в Данії електроенергія, отримана з поновлюваних джерел.

«Scania продовжує інвестувати і розробляти електрифіковані рішення, і ми починаємо досягати переломного моменту, коли електрифіковані рішення для важкого комерційного транспорту є надійними інвестиціями для наших клієнтів. Цілі Coop в галузі сталого розвитку збігаються з нашими, і ми розраховуємо на тісну співпрацю, оскільки разом ми робимо ці кроки в області електрифікації », – говорить Антон Фрайслебен, директор з продажу Scania в Данії.

Офіційна презентація повністю електричних вантажівок Scania відбудеться вже в найближчі місяці. Компанія вже виробляє акумуляторні електромобілі і гібридні електричні вантажівки і автобуси на додаток до широкого асортименту автомобілів, що працюють на поновлюваному біопаливі.

Технічні характеристики електрогрузовіка Scania:
• Повна маса транспортного засобу – 20 тонн (додатковий вага шасі компенсується постановою уряду Данії, що дозволяє збільшити загальну вагу автомобілів BEV на 2 тонни)
• Колісна формула: 4 × 2
• Трансмісія: електромотор 230 кВт / пікова потужність 290 кВт, двухскоростная коробка передач, піковий крутний момент 2150 Нм
• Акумулятор: літій-іонні акумулятори ємністю 135 кВт.год
• Зарядка: максимальна потужність 130 кВт постійного струму (CCS)
• Дальність дії: до 140 км (в залежності від режиму роботи)
• Електричний ВВП: 50 кВт
• Кабіна типу L – низькопідлоговий, з додатковим вікном в дверях