Головна / Про компанию / Новини / SCANIA ПРЕЗЕНТУЄ НОВИЙ ТУРИСТИЧНИЙ АВТОБУС

SCANIA ПРЕЗЕНТУЄ НОВИЙ ТУРИСТИЧНИЙ АВТОБУС

20 Вересня 2021

Чудове робоче місце водія, збільшена вантажопідйомність, покращений комфорт для пасажирів, суттєві заощадження палива – це ті нові характеристики, які притаманні новим туристичним автобусам Scania Touring.

У новому поколінні автобусів навантаження на передню вісь збільшилось на 500 кг, що дозволяє краще розподіляти вагу та вміщати більше пасажирів та багажу.

Робоча зона водія та місце для екскурсовода стали ще комфортнішими. «На наш погляд, робоче місце водія є одним із найкращих на ринку. Воно забезпечує чудову ергономіку, оглядовість та контроль, –  розповідає Оке Аллард, керівник підрозділу з розробки продукту, Scania Buses & Coaches. –  Завдяки новій підвісці та плавним передачам, новий автобус Scania Touring підвищує рівень комфорт для водіїв, екіпажу та пасажирів».

Водіям сподобаються нові сучасні системи підтримки, серед яких Підтримка Уваги (Attention Support) та Система запобігання зіткненню при зміні смуги руху (Lane Change Collision Prevention). «Ці системи разом з дизайном та чудовими ходовими якостями підвищують безпеку кожного, хто знаходиться на борту автобусу. Вони також зменшують час простоїв, запобігаючи аваріям та пошкодженням», – продовжує Аллард.
Споживання палива найбільше впливає на операційні витрати. Порівняно з попередніми моделями, автобуси нового покоління Scania Touring заощаджують до 6% палива та викидів без втрат продуктивності. Цього вдалося досягти завдяки покращеній роботі трансмісії та таким функціям, як адаптивний круїз-контроль з функцією активного передбачення.
«Ми всі обізнані про важливість безвідмовної роботи техніки для зменшення витрат та збільшення доходу наших клієнтів. Новий дизайн продукту та нові послуги дозволяють досягти бажаних результатів, – продовжу Аллард. – Конструкція автобусу, що полегшує його технічне обслуговування, висока доступність запчастин та новий проактивний підхід до сервісу – Scania Flexible Maintenance – допомагають обирати Scania в якості основного постачальника рішень безперебійної роботи». Постійний контроль та аналіз операційних даних надає можливість складати плани технічного обслуговування відповідно до потреб та стану кожного автобусу.

Нова функція Scania Zone дозволяє адаптувати певні параметри у заздалегідь визначених зонах. Можливість обмежувати швидкість в деяких районах означає, що безпеку можна підвищити, зменшуючи при цьому викиди та шум.

“Отже,  автобуси Scania Touring дозволяють виконувати перевезення на далекі відстані з низьким рівнем викидів та високими економічними показниками», – підсумовує Оке Аллард.