Головна / Про компанию / Новини / SCANIA АКТИВНО ДОПОМАГАЄ МЕДИКАМ В БОРОТЬБІ З COVID-19

SCANIA АКТИВНО ДОПОМАГАЄ МЕДИКАМ В БОРОТЬБІ З COVID-19

9 Листопада 2020

Через два дні близько 20 фахівців Scania вже були на місці і разом зі співробітниками університету почали створення мобільного диспетчерського центру.

Сьогодні близько 60 людей працюють над пошуком, закупівлею і доставкою засобів захисту з спеціального навчального кабінету, який розташований на 7-му поверсі лікарні Каролінського університету. Маски, захисний одяг, спрей для рук і дезінфікуючі засоби для поверхонь, придбані у європейських постачальників, привозять на вантажівках транспортної лабораторії Scania; інші матеріали доставляються на літаках.

У диспетчерському центрі на екранах постійно передається інформація з прогнозами і реальною кількістю заражених осіб, яким необхідна інтенсивна терапія в Стокгольмському регіоні. Два рази на день в групі проводяться пульсові зустрічі, коли різні «осередки» повідомляють про події за останні кілька годин.

Scania також надає підтримку у вигляді вантажівок з причепами. Їх можна використовувати як мобільні станції для забору проб у пацієнтів, яким може знадобитися медична допомога. Забір проб за межами лікарень знижує ризик поширення інфекції COVID-19 серед пацієнтів і медичного персоналу.