Головна / Про компанию / Новини / ЗАВОДИ SCANIA перейшли на АЛЬТЕРНАТИВНУ ЕНЕРГЕТИКУ

ЗАВОДИ SCANIA перейшли на АЛЬТЕРНАТИВНУ ЕНЕРГЕТИКУ

9 Листопада 2020

Компанія Scania досягла важливої ​​мети, поставленої на 2020 рік – глобальний перехід всіх її виробничих майданчиків на електроенергію, отриману без залучення копалин. Останнє з великих підприємств, перейняти «зелену» естафету – це завод Scania в Тукумане (Аргентина), на який почнеться поставка електрики від вітрової електростанції.

«Ми старанно працювали, щоб в цьому році досягти нульового цільового показника використання викопного палива в нашій промислової діяльності», – говорить Лейф Боргштедт, старший консультант Scania з енергетики. «Ми закуповуємо електроенергію у безлічі постачальників з гарантіями походження та іншими еквівалентними сертифікатами, які гарантують, що вона виробляється з відновлюваних джерел енергії, таких як гідроелектроенергія, енергія вітру і сонячна енергія».

З десяти виробничих підприємств Scania три розташовані в Швеції і два в Нідерландах, по одному в Аргентині, Бразилії, Фінляндії, Франції та Польщі. Разом вони щороку споживають близько 450 000 МВт. Перехід на електроенергію без викопного палива означає щорічну економію в розмірі 33 000 тонн CO2. У 2019 Scania справила 91 700 вантажних автомобілів, 7800 автобусів, а також 10 200 промислових і морських двигунів.

«Scania знаходиться на шляху амбітного скорочення свого вуглецевого сліду і в якості орієнтира на найближчі роки вибрала науково обгрунтовані цілі», – каже Андреас Фоллер, глава відділу екологічного розвитку Scania. «Вони не тільки охоплюють нашу власну діяльність, але також включають в себе цільові показники скорочення непрямих викидів, що виникають при використанні наших продуктів».

До 2025 року Scania планує вдвічі скоротити викиди вуглекислого газу як в промислових, так і в комерційних операціях в порівнянні з 2015 роком. Таке ж скорочення буде досягнуто в наземних перевезеннях на тонну перевезення.

«Декарбонізації наших виробничих операцій є важливою віхою на нашому шляху і є яскравим проявом нашої відданості досягненню цілей, заснованих на науці», – пояснює Фоллер.