Регіональний турнір змагань «Молодий водій вантажівки 2014» у Дніпропетровську - Новости официального представителя Scania  в Днепропетровске
Новости официального представителя Scania в Днепропетровске

Регіональний турнір змагань «Молодий водій вантажівки 2014» у Дніпропетровську

Водії почали прибувати на станцію «Дніпро-Скан-Сервіс» рівно о 8 ранку разом з родинами, друзями, колегами. Всього на участь у регіональному турнірі в Дніпропетровську зареєструвалося понад 100 водіїв Східного регіону, із яких 44 змогли знайшли можливість приїхати на змагання, що є наразі найвищим показником. За словами багатьох учасників, вони ретельно готувалися до майбутніх випробувань – підтягували теорію, переглядали відео та фотографії конкурсу, відпрацьовували практичні вправи, уважно слідкували за перебігом подій в попередніх двох турнірах. Тож конкуренція була жорсткою на всіх етапах змагань. Однак перемогу святкували найкращі та найзавзятіші водії.   
За результатами теоретичного тесту було визначено 9 учасників, а десятого, за традицією, обрали шляхом лотереї. Ним став Пономаренко Євгеній, який у підсумку посів перше місце.

Войцех Ровіньскі, генеральний директор «Сканія Україна» привітав усіх учасників турніру в Дніпропетровську. Він наголосив на тому, що змагання в Україні допоможуть підвищити безпеку на дорогах, зменшити операційні витрати підприємств шляхом вдосконалення майстерності водїів та набуття навичок економічного керування автопоїздом, а також підняти статус професії водія вантажного автомобіля.

Після кожного практичного завдання певна кількість учасників «відсіювалася», тож до фінального етапу дійшли лише троє водіїв, серед яких призові місця розподілилися наступним чином:

Перше місце – Пономаренко Євгеній, 29 років, Торгово-Транспортна компанія. В топ-10 пробився завдяки «лотерейному квитку». В результаті набрав максимальну кількість балів і посів перше місце. Виходить у Національний фінал.
Друге місце – Терендій Денис, 26 років, компанія «АВ метал груп», 4 роки досвіду керування автопоїздом, захоплюється футболом і комп’ютерними іграми. Першим зареєструвався для участі у регіональних змаганнях у Дніпропетровську. Також завоював путівку у Національний фінал.
Третє місце – Кобзар Павло, 25 років, компанія «Полі-пак». У фінальному завданні програв лише один бал Терендію Денису, склав достойну конкуренцію своїм суперникам.

В день проведення конкурсу «Молодого водія вантажівки 2014» на території дилерського центру «Дніпро-Скан-Сервіс» відбулося відкриття унікального рихтувально-малярного цеху, який дає можливість виконувати найскладніші відновлювальні роботи за допомогою кабінного стапелю та рихтувальні роботи за допомогою обладнання Josam та  індукційного нагрівача, при використанні якого не виникає ніяких змін ні в фізичній, ні в хімічній структурі металу.

Унікальна технологія стін та циркуляційно-витяжна вентиляція споруди дозволяє підтримувати навіть взимку температуру до +25, що дає змогу виконувати фарбування великогабаритної техніки та відновлення ізотермічних кузовів. В цеху змонтована одна з найбільших в регіоні фарбувальних камер, що дозволяє фарбувати навіть автобуси. Також цех обладнаний стійкою для підбору краски марки Sikkens Autocoat BT MM з можливістю підбору краски за кодом виробника.

Крім того, в рамках змагань відвідувачі мали змогу взяти участь у семінарі, на якому висвітлювалися такі теми, як законодавчі норми вантажних перевезень, зменшення експлуатаційних витрат автопарку, новинки продукції Scania, нові послуги та сервіси компанії.  

Клієнти та гості проводили тест-драйв демо-вантажівки Scania Euro 6 «Вільний Птах», брали активну участь у конкурсах та вікторині.

Далее адрес СТО ДнепроСканСервис….